Oferta

Restauracja Tawerna to idealne miejsce do świętowania rodzinnych uroczystości i celebracji spotkań z przyjaciółmi. Przestrzeń restauracji sprawdzi się również na spotkania biznesowe, konferencje, warsztaty. Organizujemy tradycyjne, klasyczne przyjęcia, uroczyste obiady po zaślubinach, a także wesela tematyczne.

Restauracja Tawerna dopasowuje się do Państwa potrzeb. Możemy zapewnić kompleksową obsługę cateringową obejmującą dowóz jedzenia, zastawy i profesjonalnej obsługi Gości lub dostarczymy wyłącznie gotowe potrawy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Więcej informacji uzyskają państwo dzwoniąc (tel: 880-166-799, 664-855-245),
pisząc (tawernawloclawek@wp.pl) lub odwiedzając naszą restaurację.


Spotkania biznesowe


biznes
Spotkania biznesowe niekiedy wymagają neutralnego gruntu. Restauracja Tawerna jest miejscem przyjaznym, wygodnym sprzyjającym prowadzeniu rozmów połączonych z wyśmienitą kuchnią i dobrze wyposażonym barem.

Organizujemy świąteczne, jubileuszowe oraz okolicznościowe uroczystości firmowe. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę wydarzenia.


Uroczystości rodzinne


rodzinne
Ważne wydarzenia warto podkreślić świętując je w wyjątkowym miejscu. Organizujemy wszelkie uroczystości rodzinne: chrzciny, komunie, jubileusze, przyjęcia okazjonalne. Każde z tych wydarzeń pomożemy Państwu zorganizować, zatroszczymy się o każdy szczegół tak istotny dla Państwa wydarzenia.


Wesela


wesele
Wesele to magiczna chwila, która pozostaje w pamięci na całe życie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dokładamy wszelkich starań, by zapewnić wspaniałą oprawę temu wydarzeniu. Organizujemy wesela tradycyjne, tematyczne, uroczyste obiady dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.